Yine kafam bulanık

Yine kafam bulanık. Ne zaman birşey olacak bir ilerleme olucak karşıma başka şeyler çıkıyor şimdi seç bakalım birini. Elimde olanlar beklentilerimi karşılamıyor. Ama aklımda olanları yapabilmem için de elimde olanların hepsinden vazgeçmek zorundayım.

Okulu kazanamadım zaten. Neyse dedim çalışıyorum en azından AÖF okurum ve İngilizce yaparım dedim. Ama şimdi ne oldu AÖF kayıtlarına 4 gün kalmışken, MSM'nin yetenek sınavlarının 1 Ekimde başlayacağını görüyorum. Şimdi gel de karar ver.

Eğer MSM'yi seçecek olursam, iş, AÖF ve ingilizce kursunu unutmam gerekiyor. Ayrıca annemden babamdan harçlık alıcam. MSM'den vazgeçmek için bana göre çok geçerli bir sebep. Bilmiyorum belki fazla gurur yapıyorum. Eğer birilerinden harçlık alırsam kendime güvenim kalmayacak onlara muhtaç kalacakmışım gibi geliyor. Annemle bu konuyu konuştuğum da iyi bir azar yedim. Böyle düşündüğüm için çok üzüldü. Zaten bazen bana bile saçma geliyor. Tabiki bana bakacaklar annem babam ailem sonuçta. Ama ben her ne olursa olsun kendi yükümü kendim kaldırabilmeliyim. İstiyorum ki kimse benden sorumlu olmasın, neden geç kaldığımı düşünmesin, beni merak etmesin, bugün ne yaptığımı düşünmesin!

Bencil miyim biraz?

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !